MİSAFİR DEFTERİ

Bizim Hakkımızda düşündüklerinizi paylaşın

Misafirlerimizin hakkımızdaki düşüncelerini okuyun

Başarılar

Yeni yönetimle güzel samimi bir ortam yaratan otel ekibi burayı 3 ay gibi kısa bir zamanda tercih edilen bir butik hotel haline getirdiler... başarılarının devamını diliyorum.

Zeynel A. - İstanbul

Cozy place

Cozy place, excellent location and good food - these are the main qualities of a good hotel. According to this, My Moonlight Hotel is a really good one. But what is most important: it provides a extremely kind and nice staff, and has my moonlight, the most charming host ever. THANK YOU !!! Eseku ederem!

Cserer Eniko - Brasov

Clean rooms, great food

clean rooms, great food, good bevrages and very kind & helpfull stuff. it was a great week. thx, hope to see you all next year!!

Corina Stefanescu - Galati

Hayatımın en güzel tatili

Hayatımın en güzel tatilini bu otelde geçirdim denize sıfır oluşu yemeklerin lezzeti ve otel sahiplerinin cana yakınlığıyla tam anlamıyla muhteşem bir yer her yaz aksatmadan uğrayacağım çoook teşekkürleerrr

Eylül Görkem - Muğla

Loved our stay here

Loved our stay here the people were fun kind and very helpful i will definitely be going back thank you. See you next year.

Susan Lowell - Punta Gorda, Florida

Sicak ortam

Deniz Eren Aküzüm's Avatar

Sicak ortamı mukemmel yemekleri ve birbirinden tatli otel sahibi, personelleri ile mükemmel bir tatil icin harika bir adres.

Deniz Eren Aküzüm - Diyarbakır